Inhoudsopgave van deze editie
Vakstudie Nieuws Vandaag, Nota naar aanleiding van verslag en Nota van wijziging betreffende Belastingplan 2013 naar Tweede Kamer
De Staatssecretaris van Financiën heeft de Nota naar aanleiding van het verslag betreffende het Belastingplan 2013 naar de Tweede Kamer gestuurd. Hij gaat uitgebreid in op de vele vragen die er door de verschillende fracties gesteld zijn.
Gerelateerde artikelen
Leaseconcern: 2000 leaserijders geraakt door bijtellingsfout
Duizenden mensen hebben mogelijk te veel bijtelling betaald voor het zakelijk leasen van hun elektrische auto in 2020. Volgens leasemaatschappij Ayvens, het bedrijf dat eerst ALD heette en is samengegaan met het Nederlandse LeasePlan, gaat het om 2000 mensen, stelt de onderneming op basis van eigen onderzoek.
Geen wettelijk minimum verplichting reiskostenvergoeding
Het kabinet is geen voorstander van een wettelijke minimum verplichting van de reiskostenvergoeding. In plaats daarvan wordt de voorkeur gegeven aan maatwerk via cao’s en afspraken binnen bedrijven. Dat staat in een brief van minister Van Hijum van Sociale Zaken en Werkgelegenheid met daarin de kabinetsreactie op het advies van de Stichting van de Arbeid over de reiskostenvergoeding.
Zzp’ers naar Nationale ombudsman om handhaving Wet DBA
Zzp’ers stappen gezamenlijk naar de Autoriteit Consument en Markt (ACM) en de Nationale ombudsman vanwege de handhaving van de Wet DBA. Dat schrijft BNR.