Is Commission Implementing Regulation (EU) No 113/2014 concerning the classification of certain goods in the Combined Nomenclature valid if the Rechtbank is correct in its provisional view that subheading 8525 80 30 should be interpreted as meaning that the camera, as described in 2 and 12 above, which has a volatile memory whereby the images captured in the camera are lost when subsequent images are captured or when the camera is switched off, can be classified thereunder?
Gerelateerde artikelen
Hooggerechtshof VS: naar verwachting deze week uitspraak over geldigheid importheffingen
Het Amerikaanse Hooggerechtshof doet naar verwachting woensdag uitspraak in een zaak over de importheffingen van president Donald Trump. Eerder was het onduidelijk of hierover nu een oordeel zou komen.
Brussel schort importheffing kunstmeststoffen tijdelijk op
Importeurs van kunstmeststoffen ammoniak en ureum krijgen van Brussel een tijdelijke uitzondering op het betalen van importtarieven en een CO2-belasting. Dat zei handelschef Šefčovič na overleg met EU-landbouwministers.
Hof Den Haag oordeelt dat de vaststelling van de WOZ-waarde en de aanslag onroerendezaakbelastingen niet in strijd zijn met art. 1 EP EVRM en art. 13 EVRM. De beschikking is rechtsgeldig en het hof bevestigt de uitspraak van de rechtbank.
Importheffingen VS op meubilair en pasta uitgesteld of verlaagd
De Amerikaanse president Donald Trump heeft de hogere importheffingen op meubilair en keuken- en badkamerkastjes met een jaar uitgesteld. Daarnaast meldt het Italiaanse ministerie van Buitenlandse Zaken dat de voorgestelde importheffingen van de VS op Italiaanse pasta sterk worden verlaagd. Volgens het ministerie is dat een teken dat de Amerikaanse regering "de wil van onze bedrijven om samen te werken" erkent.
Europese Commissie vindt zuivelheffingen China onrechtvaardig
China legt voorlopige importheffingen op bepaalde zuivelproducten uit de Europese Unie op. De heffingen tussen de 21,9% en 42,7% gaan 23 december 2025 in.