Now 14 Member States (Belgium, Estonia, Spain, France, Cyprus, Latvia, Lithuania, Malta, Hungary, the Netherlands, Portugal, Slovenia, Finland and the United Kingdom) are engaged in the project. A mid-term review of the experiment will be made in June 2014. If the results are positive, the Commission may recommend to further develop this practice.
Gerelateerde artikelen
Prinsjesdag 2025: Wetsvoorstel Wet implementatie EU-richtlijn gegevensuitwisseling bijheffing-informatieaangifte (DAC9)
De Staatssecretaris van Financiën heeft op Prinsjesdag het wetsvoorstel Wet implementatie EU-richtlijn gegevensuitwisseling bijheffing-informatieaangifte (DAC9) bij de Tweede Kamer ingediend. Het wetsvoorstel is onderdeel van het pakket Belastingplan 2026. Het is de bedoeling dat de wet op 1 januari 2026 in werking treedt.
Prinsjesdag 2025: Wijzigingen in de BTW en accijnzen
In dit artikel staan alle wijzigingen op het gebied van de omzetbelasting, accijnzen en verbruiksbelastingen uit het belastingpakket 2026 per wetsvoorstel.
Prinsjesdag 2025: Wetsvoorstel Wet behoud verlaagd BTW-tarief op cultuur, media en sport
De Staatssecretaris van Financiën heeft op Prinsjesdag het wetsvoorstel Wet behoud verlaagd BTW-tarief op cultuur, media en sport bij de Tweede Kamer ingediend. Het wetsvoorstel is onderdeel van het pakket Belastingplan 2026. Het is de bedoeling dat de wet op 1 januari 2026 in werking treedt.