Gerelateerde artikelen
Brussel schort importheffing kunstmeststoffen tijdelijk op
Importeurs van kunstmeststoffen ammoniak en ureum krijgen van Brussel een tijdelijke uitzondering op het betalen van importtarieven en een CO2-belasting. Dat zei handelschef Šefčovič na overleg met EU-landbouwministers.
Importheffingen VS op meubilair en pasta uitgesteld of verlaagd
De Amerikaanse president Donald Trump heeft de hogere importheffingen op meubilair en keuken- en badkamerkastjes met een jaar uitgesteld. Daarnaast meldt het Italiaanse ministerie van Buitenlandse Zaken dat de voorgestelde importheffingen van de VS op Italiaanse pasta sterk worden verlaagd. Volgens het ministerie is dat een teken dat de Amerikaanse regering "de wil van onze bedrijven om samen te werken" erkent.
Europese Commissie vindt zuivelheffingen China onrechtvaardig
China legt voorlopige importheffingen op bepaalde zuivelproducten uit de Europese Unie op. De heffingen tussen de 21,9% en 42,7% gaan 23 december 2025 in.